O firme

MV-servis, s.r.o. je slovenskou firmou zameranou na poskytovanie komplexného poradenstva v oblasti poľnohospodárskych plodín a predaj prípravkov na ochranu rastlín s vysokou technickou kvalitou. Náš poradenský tím tvoria kvalifikovaný ľudia s dlhoročnými skúsenosťami v danej oblasti. Dbáme na neustále vzdelávanie a rozvoj nášho tímu, ktorý pokrýva územie celého Slovenska. Ochranu plodín riešime priamo na poli a snažíme sa odporúčať tie najefektívnejšie riešenia, aj keď by mali byť z portfólia konkurencie.

Naše portfólio prináša slovenským pestovateľom také riešenia v ochrane rastlín, ktoré ponúkajú ekonomickejšie, flexibilnejšie a komfortnejšie použitie, čoho výsledkom by mala byť Vaša spokojnosť. S našimi prípravkami na ochranu rastlín Vám vieme ponúknuť kompletnú ochranu hlavných poľnohospodárskych plodín. Prípravky sú chemicky čisté, nemajú negatívny vplyv na kultúrnu plodinu a s vysokou pridanou hodnotou spoľahlivo spĺňajú úlohu, na ktorú sú určené. MV-servis s.r.o. prináša každoročne na trh nový prípravok a tak to bude aj v budúcnosti.

Neodmysliteľnou súčasťou našej práce je starostlivosť o vašu aj našu pôdu. Pôda rapídne slabne, vytráca sa z nej život, voda, vzduch prechádza degradačným procesom. Degradácia pôd spôsobuje pokles úrodnosti, navyše z našej krajiny mizne aj živočíšna výroba a tým aj produkcia a používanie maštaľného hnoja čo situáciu nezlepšuje práve naopak. Pôda hľadá našu pomocnú ruku a my jej ju podávame v podobe dôležitých bakteriálnych preparátoch s vysokým obsahom pôdnych baktérií. Dodávajú pôde stratenú silu a Vám pestovateľom možnosť dosahovania maximálnych úrod.

Kódex spoločnosti MV-servis